هزینه‌های شرکت در نخستین همایش ملی پژوهش‌های نوین میان‌رشته‌ای و کاربردی در علوم انسانی

هزینه‌های همایش

نوع شرکت پژوهشگران در همایش

توضیحات

1

هزینه پذیرش هر مقاله (شرکت غیر حضوری برای کلیه پژوهشگران): 130/000 تومان + 10/000 تومان هزینه پست

گواهی پذیرش و ارائه مقاله به تعداد نویسندگان، مجموعه مقالات همایش، گواهی مشارکت علمی در همایش به نام فرد دارنده پنل،

2

هزینه پذیرش هر مقاله (شرکت حضوری برای کلیه پژوهشگران) : 000 /200تومان

بسته ویژه همایش، گواهی پذیرش و ارائه مقاله به تعداد نویسندگان، مجموعه مقالات همایش، گواهی شرکت و حضور در همایش به نام فرد دارنده پنل، میان وعده‌ها،  نهار

3

هزینه شرکت آزاد بدون ارائه مقاله: 70/000 تومان

بسته ویژه همایش، مجموعه مقالات همایش، گواهی شرکت و حضور در همایش، میان وعده‌ها،  نهار

4

هزینه پژوهشگران نمونه – 110000 تومان

* لازم به توضیح است با توجه به اینکه در این همایش گواهی پذیرش نهایی مقالات به تعداد نویسندگان صادر خواهد شد، لذا سایر نویسندگان و همکارانی که قصد شرکت حضوری در همایش را دارند بایستی جداگانه نسبت به پرداخت هزینه شرکت در همایش (70/000 تومان) اقدام نمایند؛ چرا که دبیرخانه تنها متعهد به پذیرش یکی از نویسندگان در روز برگزاری همایش خواهد بود.

لازم به ذکر است که پرداخت هزینه‌ها بایستی پس از اعلام نهایی پذیرش مقاله در سامانه ارسال مقالات همایش صورت پذیرد، لذا از پرداخت هزینه‌ها قبل از اطلاع از پذیرش نهایی جداً خودداری نمایید.

* پژوهشگران فرهنگی عزیز می‌توانند با درج کد پرسنلی در زمان واریز هزینه‌ی شرکت حضوری در همایش، از 10 درصد تخفیف همایش استفاده نمایند.

* نکته بسیار مهم

با توجه به اینکه در روز برگزاری همایش، حضور و پذیرش افراد شرکت‌کننده منوط به صدور و دریافت کارت شرکت در همایش می‌باشد، لذا از علاقه­مندان به شرکت در همایش به عنوان نویسنده همکار و یا همراهان نویسنده مقاله تقاضا می‌شود در راستای هرچه بهتر و منظم‌تر برگزار شدن همایش، هزینه­های مربوط به شرکت در همایش (70/000 تومان) را جداگانه و قبل از پایان موعد ثبت‌نام از طریق تارنمای همایش واریز کنند.